Pebal Header 01

Nový člen PEBAL GROUP

PEBAL GROUP a.s. se sídlem v Dobřanech v ČR, oznamuje získání většinového vlastnického podílu české výrobní společnosti MILCOM MILPACK s.r.o.

 

01Společnost MILCOM MILPACK s.r.o., se sídlem ve Dvoře Králové nad Labem navazuje na tradici provozu závodu MILCOM a.s., kdy počátky činností týkajících se balících strojů sahají až do poloviny 80. let 20. století. Do roku 2002 se firma věnovala především výrobou náhradních dílů a opravám mlékárenských strojů. Od roku 2002 firma obnovila výrobu nových strojů, především se zaměřením na balení másla a tvarohu. Vzhledem k mnohaletým zkušenostem a inovacím s balením pastovitých produktů, došlo k transformování hlavní činnosti firmy na výrobu sáčků (stand-up pouche), které se MILCOM MILPACK věnuje včetně zachování strojní výroby.

 

PEBAL GROUP a.s. je rodinná společnost, 100% vlastněná českými akcionáři, se čtyřmi výrobními závody v ČR & SK. PEBAL GROUP a.s., se specializuje na extruzi PE fólií a výrobu flexibilních obalů pro různé průmyslové odvětví (potravinářství, hygiena, stavebnictví, zemědělství). PEBAL GROUP a.s. nabízí širokou škálu trvale udržitelných obalových řešení, jako jsou recyklovatelné obaly, obaly s recyklovaným obsahem, biologicky rozložitelné obaly a stand-up pouche (sáčky), podporující jedinečnou technologii flexotisku s EGP (Expanded Gamut Printing). Mezi další aktivity v oblasti strojírenství patří produkce a servis pro mlékárenský sektor. 02

 

Vítáme kolegy ze společnosti MILCOM MILPACK s.r.o. v naší rodině PEBAL a těšíme se na spolupráci.