Pebal Header 02

O společnosti

Společnost Pebal s.r.o. byla založena v Plzni roku 1995. Z původně obchodní organizace se během let stal jeden z hlavních výrobců a dodavatelů obalového materiálu v České republice. Na konci roku 2018 se firma přestěhovala do nových prostor u Dobřan, kde se na ploše 50 000 m2 rozkládá moderní výrobní a skladovací areál společnosti.

Mezi hlavní produkty Pebalu patří polyetylenové fólie, výrobky z nich a osmibarevný flexotisk. 

Investice do nových technologií, osobní přístup k zákazníkům a důraz na kvalitu výrobků, to jsou základy, na kterých Pebal staví od svého založení. Produkty jsou vyráběny na nejmodernějších strojích a díky neustálé inovaci výrobních prostředků dokáže Pebal udržovat náskok před konkurencí.

Díky kvalitnímu systému řízení byl v roce 2002 společnosti udělen certifikát jakosti ISO 9001:2000 a v roce 2010 dokonce prestižní certifikace BRC/IOP pro potravinářské obaly a také ISO 28 000 pro řízení a zabezpečení dodavatelského řetězce. Každou objednávku, od její registrace až po výrobu a expedici, pečlivě zpracovává více než 100 precizních a pečlivých zaměstnanců.

Od roku 2012 firma Pebal spolupracuje v oblati ruční výroby s chráněnou dílnou Dohromady s.r.o. Projekt Dohromady je spolufinancován z dotací z Ministerstva práce a sociálních věcí, Operačního programu pro lidské zdroje, Evropského sociálního fondu v ČR a Evropské unie. 

  • Současnost společnosti

  • Historie společnosti

  • Výstavba nových výrobních prostor - stěhování