Tiskař/ka (práce ve výrobě)

Jaká bude Vaše náplň práce?

  •  obsluha strojů na potisk folií + laminovacích strojů
  •  dodržování výrobních a technologických postupů (určuje technolog či přípravář výroby)
  •  příprava výrobní zakázky dle průvodky (nalepení štočků, míchání barev, příprava vstupních materiálů)
  •  průběžná a výsledná kontrola kvality výrobků, balení výrobku + následné uvolnění pro sklad
  •  základní údržba stroje (na složitějších opravách pracuje odd. údržby či externí firma)
  •  jedná se o provoz s různorodými typy zakázek = práce není jednotvárná

Co od Vás požadujeme?

  •  SOU/SŠ vzdělání (technický směr výhodou)
  •  praxe v oboru tisku (obsluha tiskových strojů)
  •  technická zdatnost (ovládání strojů, průvodky, čtení technické dokumentace...)
  •  týmový přístup a zodpovědnost
  •  zájem profesně se rozvíjet v moderních tiskových technologiích
  •  ochota pracovat ve směnném provozu

Co Vám nabízíme?

  •  práci na plný úvazek
  •  práci v zajímavém oboru s nejmodernějšími technologiemi
  •  zázemí v prosperující a stabilní české společnosti cca o 100 lidech
  • na daném výrobním úseku je malý kolektiv (cca 5-6 lidí na směně)
  •  možnost osobního růstu a rozvoje
  •  firemní benefity: stravenky v hodnotě 100,- Kč, 25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 700,- Kč měsíčně, roční bonus 10 000,- Kč na Ticket Benefits

Jaká bude Vaše mzda?

  •  27.000,- až 35.000,- hrubého
  •  příplatky za práci v noci a ve svátek
  •  věrnostní odměna až do výše 2.300,-/měsíčně

V případě zájmu zašlete své podrobné životopisy na prace@pebal.cz

Poptat pozici
Zpátky