Tiskař/ka (práce ve výrobě)

Požadujeme:

· SOU/SŠ vzdělání (technický směr výhodou)

· praxe v oboru tisku (obsluha tiskových strojů)

· technická zdatnost (ovládání strojů, průvodky, čtení technické dokumentace...)

· týmový přístup a zodpovědnost

· zájem profesně se rozvíjet v moderních tiskových technologiích

· ochota pracovat ve směnném provozu

Náplň práce:

· obsluha strojů na potisk folií + laminovacích strojů

· dodržování výrobních a technologických postupů (určuje technolog či přípravář výroby)

· příprava výrobní zakázky dle průvodky (nalepení štočků, typ válce či lepenky, volba vhodných dutinek, výrobní čas apod.)

· příprava barev na základě vyhodnocení PC programem a spektofotometrem + následné namíchání barev dle požadovaných hodnot

· jednotlivé fáze výroby dané zakázky načítá operátor skrze čárový kód do interního systému

· průběžná a výsledná kontrola kvality výrobků, balení výrobku + následné uvolnění pro sklad

· základní údržba stroje (na složitějších opravách pracuje odd. Údržby či externí firma)

· jedná se o provoz s různorodými typy zakázek = práce není jednotvárná

· v provozu pracujeme s moderními stroji zn. Windmöller & Hölscher či Expert (některé ze strojů se ovládají přes dotykové panely)

· na daném výrobním úseku je malý kolektiv (cca 5-6 lidí na směně)

Nabízíme:

· práci na plný úvazek

· práci v zajímavém oboru s nejmodernějšími technologiemi

· zázemí v prosperující a stabilní české společnosti cca o 100 lidech

· možnost osobního růstu a rozvoje

· firemní benefity: stravenky v hodnotě 100,- Kč, 25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 700,- Kč měsíčně, roční bonus 10 000,- Kč na Ticket Benefits

Mzda:

· 27.000,- až 35.000,- hrubého

· příplatky za práci v noci a ve svátek

· věrnostní odměna až do výše 2.300,-/měsíčně

V případě zájmu zašlete své podrobné životopisy na prace@pebal.cz

Poptat pozici
Zpátky