Operátor/ka stroje na vyfukování plastů (práce ve výrobě)

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • obsluha strojů (extruzních linek) na výrobu mnoha druhů folií
  • dodržování výrobních a technologických postupů dle podkladů od mistra výroby či technologa
  • příprava výroby dle průvodky (šírka folie, použité materiály/typ granulátu, nastavení tahu apod.)
  • stroje se nastavují zadáním parametrů v PC
  • přenastavování strojů při náběhu nové výroby
  • základní údržba (čištění forem, výměna nožů apod.), větší mechanické či elektrikářské zásahy provádí odd. Údržby
  • dodržování výrobních plánů, hlídání množství odpadu na výrobní zakázce
  • tisk kontrolních protokolů, vizuální kontrola výrobku a příprava na převoz do skladu
  • tento výrobní úsek je vybaven čtyřmi špičkovými extruzními stroji zn. Windmöller & Hölscher a Reifenhäuser + pěti dalšími menšími stroji
  • doplňková obsluha dalších strojních zařízení (silo, chlazení či sušička)
  • spolupráce s menším týmem kolegů (cca 5-6 lidí na směně)

Co od Vás požadujeme?

  •  SOU/SŠ vzdělání (technický směr výhodou)
  •  praxe v oboru extruze/vyfukování plastů
  •  technická zdatnost (nastavování strojů, čtení technické dokumentace...)
  •  týmový přístup a zodpovědnost
  •  manuální zručnost (drobné opravy a přenastavení strojů)
  •  zájem o moderní strojní technologie
  •  ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Co Vám nabízíme?

  • · práci na plný úvazek
  • · práci v zajímavém oboru s nejmodernějšími technologiemi
  • · zázemí v prosperující a stabilní české společnosti cca o 100 lidech
  • · možnost osobního růstu a rozvoje
  • · firemní benefity: stravenky v hodnotě 100,- Kč, 25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 700,- Kč měsíčně, roční bonus 10 000,- Kč na Ticket Benefits

Jaká bude Vaše mzda?

  •  27.000,- až 39.000,- hrubého
  •  příplatky za práci v noci a ve svátek
  •  věrnostní odměna až do výše 2.300,-/měsíčně

V případě zájmu zašlete své podrobné životopisy na prace@pebal.cz

Poptat pozici
Zpátky