Operátor/ka konfekčních strojů (práce ve výrobě)

Požadujeme:

· SOU s VL či maturitou (technický směr výhodou)

· praxe z obsluhy strojních zařízení (jednoúčelové stroje, výrobní linky atd.) - ideálně stroje řízené počítačem

· manuální zručnost (přenastavení strojů, manipulace s výrobky, zakládání materiálu atd.)

· spolehlivost a samostatnost

· ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Náplň práce:

· obsluha a seřizování strojů v odd. Konfekce

· v tomto výrobním úseku se obvykle zpracovává materiál vyrobený v odd. Extruze a následně potištěný na strojích v odd. Tisku (různé druhy sáčků, pytlíků atd.)

· práce spočívá v založení role do stroje + nastavení požadovaných parametrů výroby (rozměr folie, sváry, děrování, tah, teplota apod.)

· parametry se nastavují dle pokynů v průvodce

· následně se provede finální kontrola výrobku a uvolnění zakázky do skladu (ve spolupráci s mistrem výroby)

· operátor provádí i základní údržbu strojů

· doplňková obsluha dalších strojů (např. řezačka)

Nabízíme:

· práci na plný úvazek

· práci v zajímavém oboru s nejmodernějšími technologiemi

· zázemí v prosperující a stabilní české společnosti cca o 100 lidech

· možnost osobního růstu a rozvoje

· firemní benefity: stravenky v hodnotě 100,- Kč, 25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 700,- Kč měsíčně, roční bonus 10 000,- Kč na Ticket Benefits

Mzda:

· 25.000,- až 30.000,- hrubého

· příplatky za práci v noci a ve svátek

· věrnostní odměna až do výše 2.300,-/měsíčně

V případě zájmu zašlete své podrobné životopisy na prace@pebal.cz

Poptat pozici
Zpátky