Obaly a obalový materiál

Naše firma Pebal s. r. o. byla založena v Plzni v roce 1995 a v současnosti patří mezi jednoho z největších specialistů na obalový materiál v České republice. V naší široké nabídce si můžete vybrat obalový materiál pro nejrůznější oblasti použití - obalový materiál vyrábíme a dodáváme v mnoha provedeních podle přání a potřeb našich zákazníků. Mezi hlavní produkty naší společnosti patří polyetylenové fólie, výrobky z nich (pytle, sáčky, igelitové tašky a další - specializujeme se především na výrobu fólií na balení časopisů a katalogů) a osmibarevný flexotisk.

LDPE materiál

Obaly a obalový materiál, na který se naše firma specializuje, vyrábíme z LDPE, MDPE, HDPE a dalších materiálů. LDPE materiál (LDPE - Low Density Polyetylen) je nízkohustotní polyetylen, ze kterého se extruzí vyrábí LDPE fólie v provedení hadice nebo hadice s bočními sklady. Řezáním těchto hadic při výrobě vznikají polohadice nebo ploché fólie.

Fólie

Plastové fólie jsou základním produktem naší výroby. Našim zákazníkům nabízíme LDPE fólie včetně recyklovaných fólií, HDPE fólie, PP fólie a mnoho dalšího. V oddělení finálního zpracování obalů se zpracovávají potištěné i nepotištěné fólie do podoby rozličných typů pytlů, sáčků, tašek, plachet či přířezů.

Pytle

Vyrábíme pytle a sáčky nejrůznějších rozměrů, při výrobě se vždy snažíme vyhovět požadavkům zákazníka. Pytle nabízíme v mnoha provedeních, například s bočními záložkami, ploché, volně ložené a další. Kromě toho dodáváme také speciální druhy pytlů a sáčků jako paletizační pytle, pytle na ovoce a zeleninu, pytle na akvarijní rybičky a pytle s klopou, výsekem a samolepícím proužkem.

Igelitové tašky

Součástí našeho sortimentu jsou také igelitové tašky. Igelitové tašky vyrábíme v široké variabilitě rozměrů a provedení. V naší nabídce najdete igelitové tašky s různými typy držadel – igelitové tašky s navařeným uchem, s proseknutým uchem jednoduchým, s proseknutým uchem zpevněným, igelitové tašky a pytle se zdrhovadlem či tašky v provedení s bočními sváry a složeným dnem. Díky 8 barevnému flexotisku nabízíme igelitové tašky potištěné dle přání zákazníka.

Novinky 

22.02
Jizerská padesátka
Letošního závodu „Jizerská padesátka“ se zúčastni náš zaměstnanec z oddělení skladu a logistiky Martin Les, který se umístil se na krásném 24. místě v kategorii do 40-ti let a 91. místě z celkově  800 zúčastněných.
24.01
Hokejová Hobby Liga
Tým Pebalu se probojoval již na 8. místo v tabulce Plzeňské Hokejové Hobby Ligy, ve skupině „B“. Do našeho týmu hledáme posily, tak kdo máte výzbroj, zkušenost s hokejem a hlavně chuť si s námi zahrát, neváhejte a ozvěte se nám, rádi Vás přijmeme do našeho týmu.
archiv novinek